milwaukee
milwaukee
milwaukee
milwaukee
milwaukee
milwaukee
milwaukee

O NÁS

Úvod O NÁS

 
 Spoločnosť |RAW|TECH, ktorá sídli v stavebninách KARTEL Nitra, bola založená v roku 2009 a od samého začiatku sa špecializuje na predaj ručného elektrického náradia DeWALTFESTOOL - od februára 2017 už aj americkej značky MILWAUKEE a iného PROFI elektrického ručného náradia, ručného stavebného náradia pre profesionálov ale i domácich kutilov, záhradných pomôcok, ochranných pomôcok, certifikovanej kotviacej techniky, spojovacieho materiálu, stavebnej chémie a mnoho ďalších produktov z oblasti stavebníctva, stolárstva a zahradníctva.
Sortiment v našej predajni bol navrhovaný a odporučený na základe skúseností a požiadaviek zákazníkov, profesionálnych používateľov ako i konateľov spoločnosti, ktorí pracovali desaťročia v danom obore.
Preto vieme našim zákazníkom aj na základe praxe ponúknuť kvalitné poradenstvo ku všetkým značkám náradia. 
Snahou našej spoločnosti je plniť významné úlohy vo výbere náradia, ktoré presne zodpovedajú skutočným potrebám stálym, i novým zákazníkom.
Tento výber náradia vyplýva z našich prieskumov, čo profesionálny užívateľ od nášho náradia určite očakáva.
Naše náradie je navrhnuté na každodenné používanie doma i v stavebnej výrobe.
Na elektrické ručné náradie ponúkame záručný aj pozáručný servis.
Veľkou výhodou našej spoločnosti je veľmi kvalitný a profesionálny prístup k našim zákazníkom ako i zákaznícky servis, ktorý im ponúkame. 


V marci 2012 sme sa vďaka našim partnerom a našej myšlienke, byť stále o krok vpred oproti našej konkurencii, presťahovali zo 60m2 predajne do väčších priestorov v rozlohe 300m2, kde sme vybudovali pre Vás zákazníkov priestor, v ktorom sa budete cítiť naozaj príjemne + 60 m2 miestnosť so záhradnými pomôckami a pracovnými odevmi špičkovej dánskej značky MASCOT pre majstrov s naozaj vysokými nárokmi :)


Od 1.3. 2016 sme na základie požiadaviek našich verných zákazníkov a stavebných firiem, otvorili požičovňu náradia. 70m2 showroom sa nachádza hneď vedľa železiarstva RAWTECH. Ponuku strojov si môžete pozrieť TU 


Pre pohodlie našich zákazníkov disponujeme 30-timi parkovacími miestami.

V budove železiarstva RAWTECH sa nachádza firma "EBM Co." ktorej hlavnou úlohou je distribúcia strešných, fasádnych a interiérových výrobkov, špičková predajňa LED technológie "LED POHODA" www.ledpohoda.sk a firma RI OKNA, ktorá sa zaoberá výrobou, montážou plastových okien, garážových brán a zastrešenia bazénov.


Našou prioritou je vyhovieť potrebám i toho najnáročnejšieho zákazníka...

Copyright 2015 - 2019 © Železiarstvo RAWTECH Nitra