Kategórie produktov

Kontakty

RAWTECH, s.r.o.
Štúrova 161
949 01 Nitra
tel: +421 37 651 81 91
napíšte nám

Pracovné odevy Mascot
Pracovné odevy MASCOT

MASCOT je dánska spoločnosť so škandinávskou mentalitou a zaoberá sa vývozom do väčšiny krajín sveta. MASCOT zamestnáva ľudí v Dánsku, Vietname, Nemecku a 12-ich ďalších krajinách s rovnakým poslaním : vyvíjať, vyrábať, uvádzať na trh a predávať najlepšie pracovné odevy a bezpečnostnú obuv na svete.

 

Ambície firmy MASCOT sú veľké a preto je vysoká kvalita rozhodujúca. Cieľom značky MASCOT sú najlepšie postupy pri všetkom, čo robia. Firemná kultúra sa vyznačuje energickým nasadením a flexibilitou orientovaného riešenia, ktoré sú nastavené priamo v prospech ich zákazníkov. Jedinečnou kľúčovou súčasťou tejto stratégie je testovanie a kontrola metód, produktov, dodávateľov a výber odberateľov tejto výnimočnej značky. Preto má značka v posledných rokoch uvedený melodicky slogan v ich značke TESTED TO WORK (testované pre prácu), a my sme nesmierne hrdí na to, že sme dostali ako jeden z mála šancu prezentovať túto značku. 

 

Tento nekompromisný prístup ku kvalite je spojený so strategickým rozhodnutím vyrábať a dodávať nie najlacnejšie pracovné odevy, ale najlepšie a najkvalitnejšie! MASCOT pracovné odevy nie sú len produkt... Je to aj pomoc, efektívna logistika a vysoká spoľahlivosť dodávok, ktoré sú rozhodujúce pre zákazníkov. To je to, čo robí profil MASCOT-u odlišným od ostatných.MTczYTIwN